Біла Церква — 19 січня 2018

Завершили череду новорічних свят початком трудового навчального року, відкривши ворота до отримання нових знань, ніби краплями Йорданськоі води в день Водохреща! Гостинна Біла Церква приймала сьогодні не тільки цікавих лекторів – Рейзвіх Ольгу Едуардівну з основами профілактики стоматологічних захворювань у дітей та Клітинського Юрія Віталійовича – з викладанням дуже складних гнатологічних постулатів, в простій доступній формі – за що їм велике дякуємо!
Гостинне місто та професійна спільнота зустрічала й мала можливість поспілкуватися із засновником проекту Medical SCHOOL – Iryna Sysoenko , співавтором закону про реформування медичної галузі, яким так “лякають” лікарів, де хто з представників законодавчих структур. Лікарі могли почути відповіді на всі свої запитання і самі переконалися, що реформа направлена на покращення не тільки самої допомоги населенню , але і на зміну життя лікарів накраще. Дуже тепло зустрічали шановну Ірину Володимирівну, яка розвіяла всі міфи та страшилки про реформу і донесла, що втілення реформи в життя, та її якість -залежить вже від нас. Дякуємо, Ірино Володимирівно, що не дивлячись на свій зщільний графікроботи, знайшли можливість для спілкування!!!
І велика подяка організаторам від міста – Голові осередку АСУ Київської області – пані Скульській Світлані Васильівні та двом чудовим головним лікарям – Позднякову Володимиру Вікторовичу та Літуну Миколі Євгеновичу.
Окрема подяка шановним професору Станіслав Шнайдер та професору Оксані Василівні Деньга, за курацію етапу підготовки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *